Pergola, Tente ve Gölgelendirme Sistemleri

Kuşadası Tente Branda, Kasetli Tente

Mafsallı Tente; kafe, restaurant, teras, bahçe vb açık alanların kapalı alana dönüştürülebilmesi için tasarlanmış bir otomatik tente sistemidir. Estetik ve şık tasarımı sayesinde mekanları hem dört mevsim kullanılabilir hale dönüştürmekte, hem de değer katarak mekanların en ideal fayda düzeyinde kullanılmasını sağlamaktadır.

Kasetli Tente, tente modelleri arasındaki en modern ve gelişmiş tente sistemidir. Kasetli tente, kapatıldığında mekanizma ve kumaş tümüyle toplanır.

Kasetli Tente, bulunduğu mekana gölge verir iken aynı zamanda da estetik bir görünüm ve şıklık katar. Tamamen toplanan mekanizması sayesinde kasetli tente hava şartlarından etkilenmez..

Kuşadası Tente Branda, Otomatik Tente Pergola

Yaz aylarında gündüz sizleri güneşe karşı koruyan ürünümüz, akşam saatlerinde üst kısım tamamen katlanarak toplanıp ferah bir ortam yaratır.

Etrafı ısı yalıtımlı katlanır alüminyum doğrama, kristal mika ve katlanır cam sistemi gibi ürünlerde kapatılarak kış mevsiminde de kullanılabilir. Sistem yalnızca motor kullanılarak çalıştırılıp otomatik olarak kapatılır.

Kuşadası Tente Branda, Körüklü Tente

Körüklü Tente akordeon şeklinde açılıp kapanan bir yapıya sahiptir. Diğer tentelerden farkı, yan kısımları kapalı olduğu için güneş ve yağmur gelmesini engeller, kullanıldığı alanlarda şık dizaynı ve tasarımıyla ayrı bir görsellik katar.

Körüklü açılır kapanır tente sistemi işletme tarzındaki yerlere yapılacaksa saçak kısmına firmanın reklamı ve logosu özel serigrafi baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

Kuşadası Tente Branda, T-Modül Tente

Sizin için en kaliteli malzeme ve işçilik ile imal ettiği T-Modül Tente ile yaz aylarının ve güneşin keyfini sevdikleriniz ile bir başka yaşarsınız. İş yeri sahipleri de müşterilerinin güneşli ya da yağmurlu günlerde mekanlarında daha çok vakit geçirmesini ve işletmesinin rahatlığı yüzünden tercih edilmesini sağlamış olurlar.

Kafeterya, restoran, çay bahçesi, havuz başı, plaj ve büfe işletmeleri kendinden ayaklı tente ile arzuladıkları pratik ve ekonomik güneşlik sistemine kavuşmuş olurlar. Mekanizması ile kolayca açılıp kapanabilen bu sistemi gerekirse başka bir alanda da kullanabilirler.

Kuşadası Tente Branda, Pencere Tipi Tente

WinTent olarak yazın ve güneşin keyfini sevdikleriniz ile rahatça yaşayabilmeniz için hizmetinizdeyiz. Balkon tentesi, teras tentesi, mağaza ve dükkan tentesi ve kafe tentesi gibi bir çok alanda bir çok değişik uygulama ve model mevcut olup, mekanlarınız için en uygun olan tente sistemlerinin seçimi konusunda size yardımcı olmaktayız.

Pencere Tipi Tente, ev, balkon, bahçe, iş yeri, kafe, restoran, mağaza gibi tüm mekanlar için ve zevkinize uygun bir tente modeli ürün portföyümüzde mutlaka mevcuttur.

Kuşadası Tente Branda, Şeffaf Stor

Kış Bahçesi olarak da kullanılabilen Şeffaf Stor için birçok çeşit bulunmaktadır. Size tavsiyemiz (0,60 mm veya 0,80 mm kullanılmasıdır) çünkü Şeffaf Tente Branda yazın güneşin etkisi ile genişlemektedir ve kış aylarında da gelen soğuk ‘dan dolayı çekmeler yaşanabilmektedir. Şeffaf Tente Branda seçimini yaparken alacağınız brandanın kalitesini göz önünde bulundurun uzak doğu ürünleri kesinlikle kullanmayınız.

Kuşadası Tente Branda, Zip Perde

Zip Perde adını verdiğimiz bu özel stor perdeler, kullanılan teknoloji de dikkate alındığında, yeni nesil perdelerden… Teknolojik, modern ve özel bir perde olarak, klasik stor perdelerden ayrılan Zip Perde, kullanmanız durumunda farkını size her zaman hissettirecek. Klasik perdeler ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa ve artık donanım bakımından daha özel ürünleri almak ve kullanmak istiyorsanız, Zip Perde sizin için biçilmiş kaftan olacak.